piątek, 16 stycznia 2015

Wkrótce otwarte BETA testy BATTLEFIELD HARDLINE

http://data1.ibtimes.co.in/en/full/553488/hardline-img-3.jpg

Na oficjalnej stronie Battlefield Hardline pojawiła się informacja odnośnie zbliżających się otwartych testów wersji Beta. Gra będzie dostępna na wszystkich platformach (PC, Xbox One, PlayStation 4, Xbox 360 oraz PlayStation 3), więc gracze mający wątpliwości co do nowej części BF-a, będą mieli okazję przetestować grę przed premierą (19 marca 2015). Niestety próżno szukać dokładnej informacji odnośnie pojawienia się otwartej Bety. Pozostaje mieć nadzieję, że pojawi się lada moment.
 
Do dyspozycji graczy zostaną udostępnione dwie mapy oraz dwa tryby rozgrywki: klasyczny Podbój oraz nowy Hotfire (policjanci prowadzą pościg za bandytami). Dodatkowo twórcy zapewniają, że rozwój postaci nie będzie w żaden sposób ograniczony w porównaniu do pełnej wersji gry. Moim zdaniem ma to swoje plusy i minusy. Wszystko w zależności od długości testów. W przypadku bety trwającej kilka tygodni, gracze mogą znudzić się, poznać wszystkie plusy i minusy, co w konsekwencji może zniechęcić ich do zakupu pełnej wersji. Z drugiej jednak strony są osoby, które gry nie kupią, a mimo to będą mogły przez jakiś czas cieszyć się praktycznie pełnymi możliwościami nowego BF-a. Oby nadchodząca wersja Beta była grywalna :) Poniżej przedstawiam film przedstawiający tryb multi w Battlefield Hardline:
 

Rozgrywka wygląda naprawdę widowiskowo. Poza tym mapa bardzo przypadła mi do gustu. Jeśli większość dostępnych w ostatecznej wersji będzie stała na tak wysokim poziomie, mocno zastanowię się nad zakupem gry. Wiele niejasności powinna rozwiać wersja Beta. Zobaczymy czy Battlefield Hardline zdobędzie serca graczy.

A Wy wróżycie twórcą sukces czy porażkę? Kupicie grę w dniu premiery? Czekam na opinie oraz komentarze.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz