czwartek, 14 listopada 2013

A4Tech X7 G800

Tym razem post na temat mojego głównego narzędzia w pracy blogera, a także gracza. Oczywiście mam na myśli klawiaturę, a konkretnie model A4Tech X7 G800. Muszę przyznać, że mam już ją ładnych parę lat i do tej pory nie miałem z nią większych problemów, pomimo kilku zalań różnego typu substancjami (woda, sok, piwo).
Można powiedzieć, że chcąc nie chcąc sprawdziłem wodoodporność tego modelu i muszę przyznać, że producenci się postarali. Ponadto, bardzo podoba mi się możliwość wyjęcia prawie wszystkich klawiszy, gdyż ułatwia to ich czyszczenie. Poniżej kilka zdjęć przedstawiających ten proces: 


 

Zapewne każdy posiadacz komputera stacjonarnego niejednokrotnie walczył z czyszczeniem szczelin w tradycyjnej klawiaturze, dlatego zaproponowane rozwiązanie uważam za trafione i bardzo ułatwiające doprowadzenie produktu praktycznie do stanu sprzed lat. Ponadto zastosowane złącze USB oraz wejścia słuchawkowe bardzo ułatwiają pracę. Kilka trybów działania to idealne rozwiązanie dla graczy.

Podsumowując, pomimo kilku lat, A4Tech X7 G800 to idealna klawiatura dla graczy nieposiadających fortuny na tego typu wydatki. Dodatkowe klawisze pozwalają na zaprogramowanie różnych funkcji w grach sieciowych ułatwiając rozgrywkę. Ponadto szybki dostęp do portu USB oraz wejścia słuchawkowe poprawiają komfort pracy zwykłym użytkownikom. A Wy co sądzicie o tej klawiaturze? Czekam na Wasze opinie.

1 komentarz:

  1. A4Tech produkuje świetne klawiatury, Sam osobiśie używam A4tech Keyboard X7 G700 która sprawdza się znakomicie + jest nieśmiertelna !

    OdpowiedzUsuń