piątek, 9 stycznia 2015

Battlefield 4 - Nowe DLC w 2015 roku!

W 2013 roku DICE wydało Battlefield 4, który od samej premiery borykał się z całą masą błędów denerwując nawet najbardziej zapalonych fanatyków gry. Po roku szwedzkie studio poprawiło największe mankamenty poprawiając jakość rozgrywki. Można powiedzieć, że w dniu premiery otrzymaliśmy wersję beta gry, a dopiero teraz udostępniono produkt końcowy. Pomimo wielu problemów, Battlefield 4 osiągnął ogromny sukces. Na dodatek w sieci można znaleźć masę nowych informacji na temat kolejnych dodatków do BF4, co zapewne jest ukłonem w stronę graczy za cierpliwość i zaufanie powierzone twórcom.
 
Pomimo zalewu wiadomości, nigdzie nie można znaleźć oficjalnych informacji. Najbardziej nurtuje mnie, czy nowe DLC zostaną udostępnione w ramach PREMIUM czy może DICE będzie chciało zarobić poprzez dodanie np. PREMIUM 2. Na dzień dzisiejszy kalendarz premium został wydłużony do grudnia 2015 roku, co wskazywałoby, że za nowe dodatki nie będzie trzeba płacić. Myślę, że w ten sposób twórcy chcą zrekompensować graczom problemy z grą, ale z drugiej strony obawiają się, że Battlefield Hardline może okazać się niewypałem i nie chcąc tracić fanów postanowili nie rezygnować z produktu, który przyniósł im olbrzymi sukces oraz potężny przypływ gotówki. Zwłaszcza, że na prawdziwego Battlefielda (Hardline ma być osobną podserią) poczekamy prawdopodobnie do końca 2016 roku.

A Wy jak myślicie, kolejne dodatki to obawa przed Hardline czy może rekompensata za rok problemów z BF4? Czekam na Wasze opinie
.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz